ПРОБНЕ ЗНО

ОСОБЛИВОСТІ

Пробне ЗНО проходить з метою ознайомлення всіх охочих із процедурою проведення зовнішнього незалежного оцінювання, структурою та змістом тестового зошита, порядком доступу до пункту тестування та робочого місця.

Особи, які зареєструються для участі в пробному тестуванні, матимуть можливість:

1. Ознайомитись із стандартизованими тестами, що відповідають вимогам Програм, характеристикам і структурі сертифікаційних робіт зовнішнього незалежного оцінювання 2018 року;

2. Виконати пробний тест і попрактикуватися в заповненні бланків відповідей;

3. Дізнатися правильні відповіді до завдань пробного тестування, що будуть розміщені на сайті Українського центру оцінювання якості освіти у визначений час;

4. Отримати результат пробного тестування за допомогою спеціального сервісу (за бажанням);

5. Психологічно налаштуватися на проходження зовнішнього незалежного оцінювання;

6. Навчитись ефективно розподіляти час;

7. Оцінити свій рівень навчальних досягнень.

Пробне зовнішнє незалежне оцінювання є платною послугою для учасників та неприбутковою для організаторів і проводиться за кошти фізичних і юридичних осіб.

Реєстрація для проходження пробного тестування не передбачає автоматичної реєстрації для участі в основній сесії зовнішнього незалежного оцінювання.

Результати пробного зовнішнього незалежного оцінювання не буде зараховано як оцінки за державну підсумкову атестацію та не буде використано для участі в конкурсному відборі під час вступу до вищих навчальних закладів.

ГРАФІК ПРОВЕДЕННЯ
ЗмістТермін
1Реєстрація осіб, які виявили бажання брати участь в пробному незалежному оцінюванні09.01-31.01.2018
2Розміщення інформації про час і місце проходження пробного зовнішнього незалежного оцінюваннядо 01.03.2018
3Проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання24.03.2018(з української мови і літератури);31.03.2018(з біології, географії, історії України, математики, фізики, хімії, англійської, іспанської, німецької, французької мов)
4Уведення учасниками відповідей до сервісу «Визначення результатів пробного зовнішнього незалежного оцінювання»24-26.03.2018(з української мови і літератури);31.03.-02.04.2018(з біології, географії, історії України, математики, фізики, хімії, англійської, іспанської, німецької, французької мов)
5Оприлюднення правильних відповідей до завдань пробного зовнішнього незалежного оцінювання26.03.2018(з української мови і літератури);02.04.2018(з біології, географії, історії України, математики, фізики, хімії, англійської, іспанської, німецької, французької мов)
6Оголошення результатів пробного зовнішнього незалежного оцінювання30.03.2018(з української мови і літератури);06.04.2018(з біології, географії, історії України, математики, фізики, хімії, англійської, іспанської, німецької, французької мов)
Кiлькiсть переглядiв: 221

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.

Фотогалерея

Човно-Федорівський заклад загальної середньої освіти І-ІІІступенів

Наша адреса: Полтавська область Зіньківський район с. Човно-Федорівка вул. Першотравнева,10-А E-mail: chovnofedorivka@gmail.com Режим роботи: з 8.00 год по 16.00 год. з понеділка по п'ятницю Мова навчання: українська Профіль навчання: універсальний

Дата останньої зміни 14 Січня 2021

Цей сайт безкоштовний!