Наші успіхи у 2015 – 2016 н.р.

Шморгаль Владислава(10 клас) –ІІІ місцеу обласнійтаІ місцеу районній олімпіаді з правознавства (учитель Жолоб Л. І.),ІІ місцеу районній олімпіаді з англійської мови (учитель Силка В. Г.)ІІ місцеу районному конкурсі юних читців «Тарасовими шляхами» (учительНизова Ю. П.),ІІ місцеу районній спартакіаді з легкої атлетики у бігу на 800 м.(учитель Кривошапка О. М.)

Масюк Алла(10 клас) –ІV місцев обласнійтаІІ місцеу районній олімпіаді з історії (учитель Жолоб Л. І.),ІІІ місцеу районній спартакіаді з легкої атлетики у стрибках у довжину з розбігу (учитель Кривошапка О. М.).

Єфременко Роман (9 клас) – ІІ місце у районних змаганнях з легкої атлетики на дистанції 1000 м (учитель Кривошапка О. М.).

Терещенко Тетяна(8 клас)ІІІ місцеу районній олімпіаді з географії (учительФіліпчук Ю. П.),ІІ місцеу районному конкурсі юних читців «Тарасовими шляхами» (учитель Низова Ю. П.).

Почтар Анастасія(5 клас) –ІІ місцев районному етапіконкурсу знавців української мови ім. Петра Яцика (учитель Лифар А. А.)

Микуляк Денис(4 клас)-ІІ місцев обласному етапітаІ місцев районному етапі Всеукраїнськогоконкурсу юних гумористів «Посміхнемось щиро Вишні» (учительСкакун Н. Г.).

Манойло Максим(6 клас) – нагороджений Грамотою Обласного центру естетичного виховання учнівської молоді за виконання ролі Діда в номінації «Краща чоловіча роль другого плану» в рамках обласного конкурсу-огляду театральних колективів.

Ляльковий театр «Коза-дереза»-І місцев зональному етапі (м. Шишаки) таІІІ місце в обласному етапі(м. Полтава) огляду-конкурсу театральних колективівзагальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів (керівники – Манойло Т. І. та Скакун Н. Г.).

Екологічна агітбригада «Едем» - І місцев районному (м. Зіньків) таІІ місцев зональному( м. Миргород) етапі обласного конкурсу екологічних агітбригад (керівник Філіпчук Ю. П.).

За участь у районному конкурсі колективів художньої самодіяльності «Веселка 2016»нагороджені:

Øдипломом І ступеняансамбль «Веселі ложкарі» (керівникЖолоб Л. І.);

Øдипломом ІІ ступенявокальний ансамбль «Водограй»(керівник Рева О. О.).

Øдипломом ІІІ ступенядует «Мальви» у складі Н. Тихонович та В. Реви.

Øдипломом ІІІ ступенятріо у складі В. Реви, Н. Тихонович та Т. Терещенко;

Øдипломом ІІІ ступеня Говорищева Каролінау номінації «Вокальний жанр»;

Øдипломом ІІІ ступенятанцювальний ансамбль «Веселка» та (керівник Лисак Я. В.)

Øдипломом ІІІ ступенятанцювальний ансамбль «Перлинки» (керівник Лисак Я. В.)

Грамотою Департаменту освіти і науки Полтавської області нагороджено:

·Федюн Л. М. - заступника директора школи з навчально-виховної роботи

Грамотою Зіньківської РДА та районної ради нагороджено:

·ІващенкоО. Я. – заступника директора з виховної роботи;

·Силку В. Г. – учителя англійської мови.

На відмінно 2015 – 2016 н. р. закінчили:

Лоза Яна (3 клас),

Молнар Василина (3 клас),

Сердюк Вікторія (3 клас),

Почтар Анастасія (5 клас),

Свищ Ігор (5 клас),

Манойло Максим (6 клас),

ОлагВладисдав (9 клас),

Масюк Алла (10 клас),

Шморгаль Владислава (10 клас).

Наші успіхи у 2014-2015 н. р.

Результати

участі учнів школи у ІІ та ІІІ етапах

Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін

за 2014 – 2015 н. р.

№ п/пПрізвище, ім’я учняПредметКласІІ етапІІІ етапПрізвище, ім’я, по батькові вчителя
Місце

2014 – 2015 н. р.

1.КалюжнийОлександрМатематика67ІващенкоО.Я.
2.ШрамКостянтинМатематика715ІващенкоО.Я.
3.Масюк АллаУкраїнська мова9ІІЛифар А.А.
4.Шморгаль ВладиславаАнглійська мова9ІІІСилка В. Г.
5.Олаг ВладиславІсторія85Жолоб Л. І.
6.Масюк АллаІсторія9ІІЖолоб Л. І.
7.ОлагВладиславБіологія84Гриб М. О
8.Шморгаль ВладиславаБіологія 9 5Гриб М. О.

Слід зазначити, що велику роль в житті дітей відіграють різноманітні конкурси

Підсумки

1-го ( районного ) етапу Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика «Знавці рідної мови»

2014 – 2015 н. р.
1.Калюжний Олександр610Лифар А.А.
2.Терещенко Тетяна77Лифар А.А.
3.Масюк Алла9ІІЛифарА.А.

З високими результатами в навчанні 2014-2015 н. р. закінчили:

1.Лоза Яна (2 клас);

2.Молнар Василина (2 клас);

3.Сердюк Вікторія (2 клас);

4.Почтар Настя (4 клас);

5.Молнар Аделіна (4 клас);

6.Свищ Ігор (4 клас);

7.Олаг Вікторія (6 клас);

8.Гойда Віктор (6 клас);

9.Масюк Алла (9 клас);

10.Шморгаль Владислава (9 клас).

Наші успіхи у 2013-2014 н. р.

Вікулова Маргарита(11 клас)– ІІІ місце в обласній таІ місцеу районній олімпіаді з німецької мови (учитель Силка В.Г.),І місцеу районному етапі Всеукраїнського конкурсу юних гумористів «Посміхнемось щиро Вишні»,ІІ місцеу районному конкурсі юних читців «Тарасовими шляхами» (учитель Низова Ю.П.)

Жолоб Іван(11 клас) -І місцеу районному етапі Всеукраїнського конкурсу юних гумористів «Посміхнемось щиро Вишні» (учитель Низова Ю.П.).

Салівон Ірина(9 клас) –І місцеу районній олімпіаді з правознавства (учитель Жолоб Л.І.).

Масюк Алла(8клас) –ІІІ місцеу районній олімпіаді з історії (учитель

Жолоб Л.І.), ІІІ місце у районній олімпіаді з української мови та літератури (учитель Мандрика В.П.).

Шморгаль Владислава(8 клас) –ІІ місцеу районній олімпіаді з англійської мови (учитель Силка В.Г.).

Терещенко Тетяна(6 клас) – І місце у районному етапі конкурсу юних читців «Тарасовими шляхами»,ІІ місцеу районному етапі конкурсу юних гумористів «Посміхнемось щиро Вишні» (учитель Мандрика В.П.)

Загін «Пошук»лауреатобласного та переможець районного етапу конкурсу Всеукраїнської краєзнавчої експедиції учнівської молоді «Моя Батьківщина – Україна» за напрямком «З попелу забуття» (керівник Жолоб Л.І.).

І місцеу районному огляді-конкурсі право- виховної роботи.

Ляльковий театр «Сонечко» - І місцеу районному огляді-конкурсі театральних колективів (керівники Манойло Т.І. та Скакун Н.Г.).

Єфременко Андрій(9 клас) –ІІІ місцеу районній спартакіаді школярів з легкоатлетичного кросу та ІІ місце у змаганнях з легкої атлетики.

ІІ місцеу районній спартакіаді школярів з настільного тенісу (члени команди:

Дяченко А., Петренко М., Єфременко А., Жолоб І. (учительКривошапка О.М.)

Грамотою Головного управління освіти і науки Полтавської обласної державної адміністрації відзначено:

Троцьку В.П. –директора школи.

Грамотами Зіньківської районної державної адміністрації нагороджені:

Філіпчук Ю.П. -педагог-організатор,

Куценко Н.І. -учитель початкових класів,

Низову Ю.П. – учитель світової літератури.

.

За участь у обласному етапі конкурсу колективів художньої самодіяльності «Веселка 2014»нагороджені:

Øдипломом І ступеняансамбль «Веселі ложкарі» (керівник

Жолоб Л.І.);

За участь у районному конкурсі колективів художньої самодіяльності «Веселка 2014»нагороджені:

Øдипломом І ступеняансамбль «Веселі ложкарі» (керівникЖолоб Л.І.);

Øдипломом І ступеняучениця 11 класу Вікулова Маргарита у номінації «Вокальний жанр» (керівник Рева О.О.).

Øдипломом ІІ ступеняучень 2 класу Микуляк Денису номінації «Художнє читання» (керівник Скакун Н.Г.).

Øдипломом ІІІ ступенятанцювальний ансамбль «Веселка» (керівник Жолоб Л.І.)

На відмінно 2013-2014 н.р. закінчили:

Почтар Анастасія (3 клас);

Свищ Ігор (3 клас);

Манойло Максим (4 клас);

Гойда Віктор(5 клас);

Масюк Алла(8 клас);

Шморгаль Владислава (8 клас);

Вікулова Маргарита (11 клас).

Наші успіхи у 2012 – 2013 н. р.

Жолоб Л. І., класний керівник 7 класу, - ІІ місцеу обласному конкурсі «Класний керівник року 2012»

Заїка Альона(11 клас) –І місцеу районному конкурсі юних читців «Тарасовими шляхами»,ІІ місцеу районному етапі конкурсу «Усміхнемось щиро Вишні» у номінації «Веселий пензлик».

Свищ Аліна(11 клас)– І місцеу районномуетапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учасників МАН, секція українська література (учитель Кривошапка О. М.),ІІІ місцеу районній олімпіаді з правознавства (учитель Жолоб Л. І.),ІІІ місцеу районній олімпіаді з української мови (учитель Мандрика В. П.).

Вікулова Маргарита(10 клас)– І місцеу районній олімпіаді з німецької мови (учитель Силка В.Г.),ІІІ місцеу районному конкурсі юних читців «Тарасовими шляхами» (учитель Низова Ю. П.)

Жолоб Іван(10 клас) -ІІ місцеу районному етапі Всеукраїнського конкурсу юних гумористів «Посміхнемось щиро Вишні» (учитель Низова Ю. П.).

Головата Яна(9 клас) –ІІІ місцеу районній олімпіаді з правознавства (учитель Жолоб Л.І.).

Пономарьова Ірина(9 клас) –ІІ місцеу районній олімпіаді з англійської мови (учитель Силка В. Г.).

Терещенко Тетяна(5 клас) -ІІ місцеу районному етапі Всеукраїнського конкурсу юних гумористів «Посміхнемось щиро Вишні»(учитель Мандрика В. П.)

І місцеу районному огляді-конкурсі право-виховної роботи.

ІІ місцеу районному огляді-конкурсі театральних колективів.

І місцеу районній спартакіаді школярів з настільного тенісу (члени команди: Заїка А., Єфременко А., Свищ А., Хаялієв Е. Учитель

Кривошапка О. М.)

ІІІ місцеу районній спартакіаді школярів з шахів (члени команди: Верза М., Жолоб І., Калюжний В., Шморгаль В. Учитель Кривошапка О. М.)

Грамотами Головного управління освіти і науки Полтавської обласної державної адміністрації відзначені:

Жолоб Л. І.,учитель історії та правознавства;

Федюн Л. М.,учитель світової літератури;

Чуть О. С.учитель фізики.

Грамотою Зіньківської районної державної адміністрації нагороджена

Жолоб Л. І.,учитель історії та правознавства.

За участь у районному конкурсі колективів художньої самодіяльності «Веселка 2013»нагороджені:

Øдипломом І ступеняансамбль «Веселі ложкарі»;

Øдипломом І ступеняученьРева Владиславу номінації «Вокальний жанр».

Øдипломом І ступеняучениця 11 класуЗаїка Альонау номінації «Художнє читання».

Øдипломом ІІ ступенятанцювальний ансамбль «Веселка ;

Øдипломом ІІ ступенявокальний ансамбль «Горицвіт»;

Øдипломом ІІ ступеняучениця 10 класуВікулова Маргаритау номінації «Вокальний жанр».

На відмінно 2012-2013 н. р. закінчили:

ПочтарАнастасія (2 клас);

Свищ Ігор (2 клас);

Олаг Вікторія (4 клас);

*Гойда Віктор(4 клас);

Калюжний Олександр (4 клас);

Масюк Алла(7 клас);

Вікулова Маргарита (10 клас).

Наші успіхи у 2011-2012 н. р.

Кривошапка О. М., учитель фізичної культури, -переможець районного етапу конкурсу «Учитель року – 2012».

Тягун Ірина(11 клас) -І місцеу районному етапі конкурсу з української мови ім. Петра Яцика.

Свищ Аліна(10 клас)- І місцеу районному етапі Всеукраїнської олімпіади з правознавства.

Жолоб Іван(9 клас) -ІІІ місцеу районному етапі Всеукраїнської олімпіади з правознавства,ІІ місцеу районному конкурсі юних гумористів «Посміхнемось щиро Вишні».

Пономарьова Ірина(8 клас) - ІІІ місцеу районній олімпіаді з англійської мови.

Шморгаль Владислава(6 клас) –І місцев районному таІІІ місцев обласному конкурсі екологічних плакатів «Природа і люди».

Терещенко Тетяна(4 клас) -І місцеу районному конкурсі юних гумористів «Посміхнемось щиро Вишні».

Дипломом головного управління освіти і науки Полтавської обласної державної адміністрації нагороджено загін «Юні флористи»за участь в обласному етапі Всеукраїнської трудової акції «Парад квітів біля школи».

Дипломом І ступеня головного управління освіти і науки Полтавської обласної державної адміністрації нагороджений гурток «Юні орнітологи»за перемогу в обласному етапі Всеукраїнської природоохоронно-пропагандистської акції «Годівничка» (керівник Філіп-чук Ю.П.).

Грамотою відділу освіти Зіньківської районної державної адміністрації нагороджено Масюк Аллу та Філіпчук Анжелу(6 клас) переможців районного етапу обласного конкурсу екологічних плакатів «Природа і люди».

Кiлькiсть переглядiв: 109

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.

Фотогалерея

Човно-Федорівська ЗОШ І-ІІІступенів

Наша адреса: Полтавська область Зіньківський район с. Човно-Федорівка вул. Першотравнева,1 E-mail: chovnofedorivka@gmail.com Режим роботи: з 8.00 год по 16.00 год. з понеділка по п'ятницю Мова навчання: українська Профіль навчання: універсальний

Дата останньої зміни 01 Листопада 2018

Цей сайт безкоштовний!