Привітання директора зі святом Останнього дзвоника.

Любі випускники, дорогі учні, шановні вчителі, батьки!

Згідно структури навчального року в цей день по всій країні у закладах загальної середньої освіти повинен пролунати останній дзвоник, який завжди знаменує завершення навчального року. Але, на жаль, сьогодні в школі тиша, не чутно дитячих голосів, не поспішають на свято батьки учнів, гості. Та все одно у цей травневий день хочеться привітати всіх із закінченням навчального року, а особливо випускників. Дорогі діти, шкільні роки не повернуться, але завжди пам’ятайте, що школа – це ваш рідний дім, тут промайнуло ваше дитинство, тут ви зустріли свою юність, перше кохання.

Незважаючи на всі негаразди, я бажаю вам показати гарні результати на зовнішньому незалежному оцінюванні, оптимізму та впевненості у своїх силах. Нехай вам щастить.

Шановні колеги, дякую Вам за вашу віддану працю, за те, що зуміли організувати навчання учнів під час карантину, за душевне тепло, яким Ви щиро ділитеся зі своїми вихованцями. Бажаю невичерпної енергії, задоволення від праці і, звичайно, гарного відпочинку.

Я вдячна також батькам учнів, які разом з учителями більш ніж два місяці допомагали своїм дітям у навчанні, яке було б неможливим без вашої підтримки, допомоги і розуміння. Вам добра, здоров’я та злагоди в родинах.

Вітаю всіх учнів школи з подоланням чергової сходинки в освоєнні знань. Бажаю від літніх канікул яскравих незабутніх вражень.

Зичу всім добра, благополуччя, миру у ваших домівках і в нашій державі.

Директор Човно-Федорівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів

В. П. Троцька.

Кiлькiсть переглядiв: 23

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.

Фотогалерея

Човно-Федорівський заклад загальної середньої освіти І-ІІІступенів

Наша адреса: Полтавська область Зіньківський район с. Човно-Федорівка вул. Першотравнева,10-А E-mail: chovnofedorivka@gmail.com Режим роботи: з 8.00 год по 16.00 год. з понеділка по п'ятницю Мова навчання: українська Профіль навчання: універсальний

Дата останньої зміни 13 Вересня 2020

Цей сайт безкоштовний!